ПриватБанк працює у звичному режимі, – Шлапак

Новоспечений голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак у зверенні до клієнтів банку заявив, що найбільший український банк працює у звичайному режимі.

     626  

“Сьогодні можна з упевненістю сказати, ми з успіхом впоралися із завданням стабілізації і збереження найбільшого українського банку, мінімізації панічних настроїв серед клієнтів банку. ПриватБанк працює в звичайному режимі, платежі здійснюються без обмежень” – переконує українців О. Шлапак. – У нас є можливість оперативно поповнювати готівку в банкоматній мережі і касах банку по всій Україні. Вчора Верховна рада прийняла закон про додаткові гарантії вкладникам Приватбанку. І вже сьогодні цифри і статистика роботи банку говорять про те, що ситуація стабілізувалася і понадлімітна підтримка банку з боку власників і регулятора, маю надію, в майбутньому не знадобиться”.

За словами голови правління ПриватБанку, електронний банк Приват24 та інші зручні банківські сервіси працюють стабільно і залишаться доступними клієнтам. При цьому пан Шлапак запевнив, що він не буде знижувати ліміти кредитування корпоративних клієнтів, а навпаки, збільшить можливості фінансування їх за рахунок подальшого розвитку програми підтримки підприємництва КУБ.

Нагадаємо, Кабмін, на засіданні в неділю на пропозицію Нацбанку та Ради фінансової стабільності, взяв Приватбанк під контроль держави.