Завтра у міській раді відкриють особливу різдвяно-новорічну ялинку

     807  

Завтра, 21 грудня, об 11.30 у холі Львівської міської ради (між першим і другим поверхом), відбудеться відкриття різдвяно-новорічної ялинки, прикрашеної виробами, які виготовила молодь з особливими потребами. Акція має назву «Створюймо зміни разом – творчі та відкриті».

Про це інформує сайт «Духовна велич Львова» з посиланням на прес-службу БФ «Карітас-Львів УГКЦ». У заході візьме участь молодь з особливими потребами, якою опікується Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ». Відбудеться невеличка презентація-виступ, під час якої звучатимуть вірші та пісні у виконанні особливої молоді. Виступить Марія Чучман, керівник «Центру дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» БФ «Карітас-Львів УГКЦ», соціальні працівники проекту, а також представники управління культури Львівської міської ради.

Новорічна ялинка перебуватиме у приміщенні Львівської міської ради впродовж місяця.

У «Центрі дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» БФ «Карітас-Львів УГКЦ» впродовж місяця тривав арт-проект, де особлива молодь училася виготовляти різдвяних ангеликів (вітражних і з тканини), а також витинанки з паперу. Ці мистецькі витвори можна побачити на ялинці.