Собаки з ЛКП “Лев” шукають господарів

Це чергова підбірка собак, які чекають на прилаштування. Серед них - кілька собак, яких уже подавали раніше. Річ в тому, що їх досі не забрали, але  їх не можуть відпустити з ЛКП "Лев", бо вони дуже соціальні та домашні, тож на вулиці їм буде надто складно і небезпечно. 
     6607  

Якщо ви хочете познайомитися з кимось із цих красивих собак чи забрати додому, звертайтеся в ЛКП «Лев»: Львів, вул. Промислова, 56, тел.: 068 535 4545. Підприємство працює щодня без вихідних з 8:00 до 20:00.

Джокер – красивий руденький кокер спанієль з сумним проникливим поглядом. Молодий собака, соціальний, активний, дружелюбний. Стане чудовим другом для своєї нової родини.

dzhoker

Стева – енерджайзер, соціальна та дуже активна собака. Стаффордширський тер’єр. Собака для квартири, оскільки гладкошерста і буде мерзнути взимку на вулиці. Потребує родину і господаря, який розуміє особливість породи.

steva

Турман – однорічний красень, що стане чудовим охоронцем та вірним другом для нової родини. Розумний та спокійний, буде відданим та вдячним тим, хто його прихистить.

turman

Форд – руденький молодий красень. Активний та позитивний. Форд – супердруг та суперохоронець.

ford1

Мері – молода красива вівчарочка, яка стане охоронцем для своєї родини. А ще – найвідданішим другом.

meri

Найда – красуня німецька вівчарка, навчена брати слід. Дуже соціальна та добра, має тату на вусі. Буде відданим другом і охоронцем.

najda-1

Лейла. Продовжує шукати дім чудова молоденька лайка. Вона енергійна, соціалізована, дружелюбна до своїх, грайлива та стане чудовим другом та охоронцем для своєї нової родини.

lejla1

Кана. Ця красуня, що схожа на медового ведмедика, також продовжує шукати дім. Вона – молоденька метис породи чау-чау. Уважна та слухняна, пухкенька та дуже красива. Кана неагресивна, тому підійде на прилаштування в родину з дітьми.

kana1

Фото Марти Сирко та ЛКП «Лев»