Мережа магазинів “Pink” дарує клієнтам щедрі бонуси завдяки програмі «БонусПлюс»

     1340  

Підвищені бонуси отримають клієнти мережі магазинів «Pink»emoji-8482 – українського виробника модного жіночого одягу, завдяки партнерству з ПриватБанком за програмою “БонусПлюс” торговельні точки повертають 40% бонусної винагороди від суми чеку на бонусний рахунок клієнта при оплаті картками ПриватБанку.

Попередньо клієнтам треба вказати, що вони бажають взяти участь в акції, зареєструвавшись на сайті bonus.pb.ua. Акція діє у період з 15.12.16 р. по 31.12.16 р.

«Нам особливо приємно представити клієнтам нові можливості з отримання підвищених персональних бонусів в рамках програми лояльності «БонусПлюс» у період новорічних та різдв”яних свят. Це означає, що покупка принесе ще більше позитивних емоцій, – говорить Андрій Якимів, директор ПриватБанку на Львівщині. – Достатньо зайти у вкладку «Акції» на сайті bonus.pb.ua, обрати привабливу пропозицію від конкретного магазину, зареєструватися в акції – і отримувати відчутно більший бонус, ніж інші покупці».

Щоб розраховуватися бонусами, треба сказати касиру, що бажаєте оплатити покупку з рахунку “БонусПлюс”.

Усього по Україні вже 43 000 торговельних точок стали партнерами банку за програмою лояльності “БонусПлюс”, у т.ч у Львівській області – 2 057, «БонусПлюс» – це 300 млн гривень на бонусних рахунках клієнтів. Перелік усіх партнерів-учасників програми “БонусПлюс” у Львівській області, умови накопичення і баланс рахунку можна дізнатися на сайті.

Ще більше інформації про актуальні акції ПриватБанку – на сайті.

“Бонус Плюс” – це загальнонаціональна програма лояльності, розроблена ПриватБанком. При розрахунку картками ПриватБанку клієнт отримує частину витрачених грошей у вигляді грошових бонусів на спеціальний рахунок “Бонус Плюс” своєї картки. Накопичені бонуси можна витратити в будь-якій торговельній точці, що бере участь в програмі. Перелік учасників програми дивіться на сайті або в мобільному додатку «Бонус Плюс» для смартфонів.