У Кривому Розі від грипу померла семирічна дівчинка

     1012  

Загалом від початку сезону в Україні зафіксовано чотири летальні випадки, пов’язаних з грипом

У Кривому Розі Дніпропетровської області від грипу померла семирічна дівчинка. Про це у четвер, 15 грудня, повідомила заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Лугова, передає прес-служба Дніпропетровської ОДА.

“На сьогоднішній день два жителя області померли від ускладнень грипу. 60-річний чоловік звернувся до лікарів лише на четвертий день хвороби і відмовився від госпіталізації. Смерть викликала вірусна пневмонія. Друга жертва – 7-річна дівчинка з Кривого Рогу. Хвороба у дитини розвивалася миттєво , дитина “згорів” практично за добу. Обидва випадки детально аналізує спеціальна комісія з провідних лікарів “, – повідомила Лугова.

В 11 областях України перевищено епідеміологічний поріг, серед них і Дніпропетровщина. На ГРВІ та грип захворіли більше 32 тисяч людей. Це на 35% більше, ніж попереднього тижня. 200 людей госпіталізовані.

Нагадаємо, станом на 14 грудня від початку епідемічного сезону 2016-2017 років в Україні було зареєстровано три летальні випадки, пов’язаних з грипом.