«Карпати» завершили футбольний рік поразкою (фото)

В останньому 18-му турі чемпіонату України з футболу у Прем’єр-лізі львівські «Карпати» приймали «Зірку» із Кропивницького.
     836

Фото Марти Грицанюк і Володимира Дубаса

Вболівальники, які цього похмурого зимового дня прийшли на стадіон «Арена-Львів» сподівалися, що хоча би перед зимовими канікулами гравці господарів покажуть, на що вони здатні. І перші п’ятнадцять хвилин цього матчу дійсно вселили оптимізм у серця невеликої кількості прихильників «Карпат». Вони навіть зуміли забити швидкий гол на 6-й хвилині, а також створили декілька небезпечних моментів біля воріт гостей, які мали би завершувати результативно. Але не склалося.

«Зірка» перехопила ініціативу, зрівняла рахунок і в другому таймі забила ще два голи, на які львів’яни відповіли єдиним м’ячем Чачуа. Гострі контратаки «Карпат» завершувалися не дуже прицільними ударами, або їх ловив воротар гостей.

Складалося враження, що гравці обох команд вже мріяли про зимовий відпочинок у теплих країнах і найбільше хотіли цього психологічно замучені футболісти «Карпат». Отже, знову поразка львів’ян з рахунком 2:3 і тверде останнє місце в турнірній таблиці.