Школярі Сихівського району перемогли у грі «Бути в безпеці модно»: ФОТО

Львівські школярі вчора змагалися в інтелектуально-розважальній грі «Бути в безпеці модно»

     985  

За титул найбільш ерудованої та кмітливої молоді змагалися представники районних шкільних парламентів міста Львова. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Львівській області.

Гра відбулася вчора, 6 грудня, у приміщенні Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені І. Франка. Захід передбачав формування у підлітків культури безпеки, свідомого ставлення до понять особистої та колективної безпеки, вивчення основних правил, що допоможуть уникнути біди.

Участь у грі взяли 6 команд школярів. Несподівано сформувалася й сьома команда – з викладачів та кураторів учнів, які також вирішили не втратити шанс весело й пізнавально провести час.

Упродовж 9 турів учасники «мірялися м’язами інтелекту».

Непростими та пізнавальними для школярів і дорослих стали питання, що стосувалися тематики пожежної безпеки. Учні дізналися, як у давнину шукали місця закопаних скарбів та для створення криниць, чим у давнину гасили пожежі від блискавок, та яка з комп’ютерних програм досі нагадує нам про імператора Нерона, який спалив Рим.

Гра промайнула у жвавій і веселій атмосфері. Згідно з результатами усіх турів, «бронзу» у змаганні виборола команда ШРУП «Гетьманство» Шевченківського району міста Львова, віце-чемпіонами вечора стали школярі Залізничного району. Абсолютне чемпіонство отримала команда, яка впевнено лідирувала упродовж всього змагання – команда шкільного парламенту Сихівського району.

Переможці та найбільш активні учасники отримали цінні призи, які допоможуть школярам цікаво й повчально організувати своє дозвілля.

Фото: facebook.com/MNSLVIV

Львівські рятувальники переконані, що тепер, активна молодь Львова поділиться отриманими знаннями зі своїми друзями й однолітками. Саме так формуємо безпечне суспільство та свідоме ставлення до питань особистої безпеки.

Організаторами конкурсу стали Головне управління ДСНС України у Львівській області, MindGame, Інформаційно-практичний Центр Безпеки Міста Об’єднання «Самопоміч» – Львів та Галицьке Юнацтво.