Як «Шахтар» «сталеварів» переміг. Фото

Галина Ткачук   1026

У 17-му турі української Прем’єр-ліги з футболу на стадіоні «Арена-Львів» зустрілися донецький «Шахтар» і «Сталь» з міста Кам’янського Дніпровської області.

Вже з перших хвилин матчу гірники заволоділи ініціативою на полі, а «сталевари» намагалися обороняти власні ворота і робили це доволі непогано. Але впіймати майстерно виконаний удар Марлоса з одинадцятиметрової позначки, воротарю «Сталі» Паньківу не вдалося.

Таким чином на 31 хвилині поєдинку гірники відкрили рахунок. Другий гол у ворота гостей на 79 хвилині  з-за меж штрафного майданчика забив Тайсон. Попри холодну зимову погоду гірники отримали впевнену перемогу з рахунком 2:0. Відтак, вони продовжують впевнено лідирувати у  чемпіонаті України з футболу, випереджаючи головного суперника – столичне «Динамо» на 10 очок.