На завтра синоптики прогнозують ожеледицю, часом мокрий сніг

Львівський регіональний центр з гідрометеорології застерігає: 4 грудня у Львові на дорогах ожеледиця, часом мокрий сніг і сніг

     917  

Мерія просить мешканців міста тепло одягатись та бути максимально обережними й уважними. Водіїв транспортних засобів – за можливості утримуватися від поїздок, за умов ожеледиці на дорогах обирати помірну швидкість, дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, обов’язково вмикати фари. Особливе прохання до водіїв великогабаритного транспорту при погіршенні погодних умов – об’їжджати Львів. Патрульна поліція обмежуватиме проїзд через місто.

Водночас усіх водіїв просять не залишати автомобілів на проїзній частині та недозволених місцях, особливо вночі, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Якщо погодні умови значно погіршаться, радять тимчасово утриматися від поїздок та перечекати негоду в безпечному місці. Максимально уважними просять бути і пішоходів – не вибігати на дорогу і переходити лише у спеціально відведених для цього місцях.

У разі виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій, прохання звертатися на гарячу лінію міста за коротким номером 15-80.