Дорогами області можна їздити, але обережно

Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається до громадян із проханням бути вкрай обережними під час перебування на вулиці та керування автомобілем

     838  

Як повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА, загалом ситуація на автошляхах і контрольно-пропускних пунктах області КПП області станом на шосту ранку була здебільшого спокійною. В ОГП Краківець була черга із 70 вантажних автомобілів, ситуація спокійна. В ОГП Шегині – черга 40автомобілів, ситуація спокійна.

У «Раві-Руській у черзі стояло 250 легкових автомобілів і 150 вантажівок, ситуація напружена, під контролем.

Стан покриття доріг, за даними департаменту, такий:

а/д Київ – Чоп – дорога чиста, посипана.
а/д Львів – Краківець – дорога чиста.
а/д Львів – Шегині –дорога чиста, місцями ожеледиця.
а/д Львів – Рава-Руська – дорога чиста, місцями ожеледиця.
а/д Львів – Червоноград – місцями ожеледиця.
Об’їзна дорога м. Львів – дорога чиста, мокра.

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології, сьогодні, 3 грудня, на території Львівської області на дорогах ожеледиця. Місцями пориви північно-західного вітру, 15 – 20 м/с, хуртовини. Подекуди налипання мокрого снігу.

Як повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області, сьогодні о 01:50 в с. Новосілки-Гостинні Самбірського району рятувальники здійснили буксирування двох легкових автомобілів – Mercedes і «ВАЗ 21099». Для надання допомоги виїжджав черговий караул ДПРЧ-41 м. Рудки.