13 песиків з ЛКП «Лев» чекають на своїх людей

Пропонуємо нову підбірку фотографій песиків з ЛКП «Лев», які шукають домівку. Усі собаки здорові й готові до прилаштування

     90123  

Фото: bigmir.net

ЛКП працює щодня без вихідних, з 08:00 до 20:00, за адресою: вул. Промислова, 56, тел.: 068 535 4545.

klajd

Клайд. Молоденький невеличкий собака. Друг та охоронець. Трішки сором’язливий, але дуже відданий. Любить бути поряд із людьми, добре гуляє на повідку. Слухняний і виважений малюк.

ostin

Остін. Красивий і спокійний молодий вовк. Насправді ж, метис вівчарки з неймовірно сумним поглядом. Дорослий та виважений собака. Розумний і здібний до навчання. Своїй людині віритиме та надійно охоронятиме її.

pal_ma

Пальма. Трішки боязка невеличка собачка. Молода, добра, піддається навчанню. Вона повірить своїм новим господарям і стане другом, який щодня вражатиме своєю безумовною відданістю.

pol

Пол. Молоденький песик, метис спанієля. Надійний, спокійний та уважний. Наразі Пол трошки сумує, бо дуже чекає на нового господаря. Але коли по нього прийде його нова родина, він даруватиме їй радість і добро щодня!

marta

Марта. Молоденька, енергійна, піддається навчанню. Має гарний окрас. Допитлива та добра, ніжна красуня. Буде чудовим другом та охоронцем.

edik

Едік. Молодий та енергійний песик. Потребує вольєру та простору. Любить людей, грайливий і відданий. Стане чудовим охоронцем і другом.

elya

Еля. Молода активна чорнява красуня. Спокійна, виважена та ніжна, буде віддана своєму новому господареві. ЇЇ спокійний погляд зачарує вас 🙂

lejla

Лейла. Молода та активна собака. Метис лайки. Чудово гуляє, грайлива, любить людей. Ніжна та усміхнена 🙂 Лейла стане для вас найвірнішим другом та охоронцем.

najda

Найда. Молоденька активна красуня. Має цікавий окрас та ніжне хутро. Знає деякі команди та піддається навчанню. Буде другом, охоронцем і радістю для своїх нових господарів.

xaggard

Хаггард. Фоксгаунд. Дорослий і спокійний собака. Має клеймо в паховій зоні. Ніжний, але сумний. Довіряє та любить людей. Буде найвдячнішим, якщо його знайде його господар (новий або ж старий).

garik

Гарік. Такса, молодий хлопчик, який дуже сумує за своїм господарем. Добрий, теплий, ніжний та відданий. Малюк, якому потрібне життя у квартирі, адже він невеличкий, чемний та акуратний.

el_dar

Ельдар. Схожий на кудлатого ведмедя, насправді ж, молодий метис кавказької вівчарки. Енергійний, грайливий і веселий хлопчик. Добрий та надійний, буде відданим другом та охоронцем. А ще в нього неймовірна усмішка 🙂

al_ma

Альма. Метис вівчарки. Ця виважена та серйозна красуня потрапила до ЛКП «Лев» вдруге, оскільки після відпуску на місце відлову прибилася до людей, які, на жаль, не можуть забрати її до себе, але зголосилися оплатити їй перебування на підприємстві, поки ми не знайдемо їй теплий дім. Люди самі активно допомагають у пошуку господаря для цієї хоча не молодої, проте неймовірної собаки. Альма буде чудовим охоронцем та другом і цінуватиме кожну хвилину уваги й тепла до неї.

Фото Лілії Кузік