Христина Соловій презентувала відеокліп на сингл «Хто, Як Не Ти?»

У перший день зими Христина Соловій представила офіційну відеороботу на перший сингл зі свого майбутнього альбому – другого за рахунком

     5509  

Фото: facebook.com/khrystyna.soloviy

Про це інформує сайт musicinua.com. Пісню «Хто, Як Не Ти?» Христина написала сама ще два роки тому, вона стала однією з перших її пісень, і виконавиця каже, що «безмежно щаслива, що може її презентувати своїм слухачам».

У прес-службі Христини Парубій зазначили, що її продюсерська команда залишилася незмінною: музичні ідеї Христини й надалі допомагають втілити її продюсер Святослав Вакарчук і саундпродюсер Мілош Єліч. Режисером кліпу на нову роботу Христини став Андрій Бояр (продакшн Moustache Cinema), відомий за своєю співпрацею із Pianoбой, O.Torvald, Dakh Daughters, Brunettes Shoot Blondes та 5 Vymir.

В основі кліпу – драматичні стосунки двох закоханих людей.

Андрій Бояр, режисер кліпу, каже: «В основі пісні лежать драматичні стосунки двох закоханих людей. Я мав на меті помістити Христину у такий часопростір, де все навколо неї рухається задом наперед, а майбутнє і минуле тісно переплітаються. У цьому світі Христина намагається знайти свого героя, і зрозуміти чи ще можна відбудувати спалений міст між ними. Ідеєю кліпу було ілюструвати ці стосунки через певний символізм, який уособлює міст як зв’язок між людьми. Міст спеціально побудували із сірників на замовлення у майстра. Сірники як матеріал вибрали невипадково, адже вони уособлюють швидкоплинність вогню – маленький спалах, з якого може статися велика пожежа, і спалити мости між людьми».

Міст для кліпу створив львівський майстер Іван Борисяк, витративши на нього близько двох тижнів і 25 000 сірників (624 коробки). Розміри мосту – 220 сантиметрів у довжину та 90 сантиметрів у висоту.