Питання сміттєсортувального комплексу в Рясному зняли з порядку денного сьогоднішньої сесії міськради

Питання про виділення земельної ділянки для комунального підприємства «Львівспецкомунтранс» сьогодні не розглядатимуть

     834  

Про це написав на своїй facebook-сторінці депутат Львівської міськради Михайло Дідух. «Шановні мешканці Рясного, Білогорщі, Рясни-Руської доводжу до Вашого відома, що сьогодні міський голова прислухався до думки громади та зняв з розгляду на пленарному засіданні питання під номером 29, а саме виділення земельної ділянки для ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Спільно нам вдалося відстояти свою позицію і наполягти на врахуванні думки громади, тепер залишається і надалі контролювати це питання», – написав він.

Нагадаємо, цього четверга на розгляд сесії Львівської міської ради мали винести питання про виділення ділянки комунальному підприємству «Львівспецкомунтранс» для обслуговування нещодавно придбаної нерухомості. Спершу депутатам пропонували закріпити за підприємством 10 га землі, однак після протесту депутатів навколишніх громад Рясного, Рясного-2, Рясної Руської, Білогорщі, Левандівки та Зимної Води, через три тижні в оновленій ухвалі фігурувала цифра 0,9 га землі.

Відтак сьогоднішня сесія Львівської міської ради мала всі шанси відбуватися в супроводі масштабних протестів мешканців Рясного-2 та довколишніх громад.