У Львові презентували програму U-LEAD

     1774  

Сьогодні у Львові, у рамках проекту U-LEAD з Європою відбувся круглий стіл «Визначення ключових потреб ОТГ з метою розвитку їх спроможності». Головною метою круглого столу була презентація програм U-LEAD з підтримки реформи з децентралізації в Україні, – інформують на facebook-сторінці Децентралізація. Львівщина.

Ці програми здійснюватимуть у двох компонентах:

1) координація та посилення спроможностей на вертикальному і горизонтальному рівнях на всій території України – від рівня громад, до районного, обласного та центрального рівня.
2) створення ефективних Центрів надання адміністративних послуг.

Участь у круглому столі взяли регіональний координатор проекту «Підтримка реформи децентралізації в Україні» Кетлін Крюгер, менеджер регіонального хабу у Львові проекту U-LEAD Анна Гайдучок, координатор проекту U-LEAD Артем Кренбок, радник проекту U-LEAD Юрій Петраш, голови ОТГ Львівщини, перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський, радник голови ЛОДА з питань децентралізації Віталій Корецький, експерти.

У ході круглого столу голови ОТГ назвали головні проблеми, які стоять на шляху до утворення ОТГ, та шляхи їхнього вирішення. Також вони поділилися своїм позитивним досвідом з функціонування ОТГ.

U-LEAD «Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» реалізують в Україні Європейський Союз та його країни-члени: Німеччина, Швеція та Польща через Німецьке товариство з питань міжнародної допомоги (GIZ) та Шведську агенцію міжнародного розвитку (SIDA). Вона спрямована на зміцнення керівництва і поліпшення підзвітності на місцевому, регіональному та центральному рівнях для кращого реагування на потреби населення.