У Гарнізонному храмі розпочалася благодійна акція «Святий Миколай для військових»

     1054  

Фото: kapelanstvo.com.ua

Організація благодійного проекту «Святий Миколай для військових» передбачає закупівлю солодощів, мандаринів, а також виготовлення іконок із зображенням святителя Миколая Чудотворця та молитвою до нього. Про це повідомляє Капеланство.info.

Свято Миколая займає важливе місце в українській церковній традиції. Серед військових воно набуває особливого змісту: перебуваючи далеко від дому та рідних, військовослужбовці приємно здивовані, що в армії все-таки зможуть відчути дух цього свята. Зокрема, до дня св. Миколая, капелани планують відвідати з подарунками курсантів Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, вихованців ліцею ім. Героїв Крут, солдатів строкової служби у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ та в кожному військовому містечку Яворівського полігону, бійців Національної гвардії України, солдат у військових частинах Львова.

Усіх охочих просять долучитися до акції та допомогти українським воїнам відчути радість у день святого Миколая.

Підтримати спільний проект «Святий Миколай для військових» можна, склавши грошову пожертву у скриньку Фундації св. Миколая у:

– Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11);

– Студентському храмі Блаженного священномученика Олексія Зарицького (м. Львів, вул. Лукаша, 3а);

– Студентському храмі Святого рівноапостольного князя Володимира Великого (м. Львів, вул. Природна, 8а).

Довідка. Фундація св. Миколая – це відділ релігійної місії Центру Військового Капеланства Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ. Головним завданням Фундації є через пропагування особи святого Миколая Чудотворця – великого доброчинця, який щодня у світі потребує добрих рук для продовження своєї місії, підтримувати проекти, які пов’язані із душпастирством (капеланським служінням) серед дітей-сиріт, військовослужбовців, студентів та в’язнів.