У Червонограді нетверезий мешканець «замінував» школу

Учора, 28 листопада, о 19:10 у Червоноградський ВП ГУ НП у Львівській області телефоном «102» надійшла інформація від місцевого жителя

     634  

Чоловік подзвонив із власного мобільного телефону й повідомив, що у приміщенні СЗШ № 2 у Червонограді закладено вибухівку. На місці події працювали основні підрозділи сил цивільного захисту області й міста Червоноград згідно з «Планом дій …». Місце події обгородили, виставили охорону та припинили доступ до приміщення сторонніх осіб. Спеціалісти вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при Головному управлінні Національної поліції у Львівській області разом з кінологом обстежили приміщення навчального закладу. Вибухівки та жодних підозрілих предметів не виявили. З місця події вивели 21 особу (учнів і вчителів навчального закладу, які там перебували).

Мотивів здійснення вказаного повідомлення житель не пояснив. Згідно з актом медичного огляду від 28.11.2016 року Червоноградської ЦМЛ, він перебував у стані алкогольного сп’яніння.