Шестеро собак і кіт Педро чекають на відповідальних господарів

Пропонуємо нову підбірку фотографій песиків і кота з ЛКП «Лев», які шукають домівку. Усі тваринки здорові й готові до прилаштування

     1456  

ЛКП працює щодня без вихідних, з 08:00 до 20:00, за адресою: вул. Промислова, 56, тел.: 068 535 4545.

kana

Кана. Схожа на медового ведмедика. Насправді ж, це молоденька метис породи чау-чау. Уважна та слухняна, пухкенька та дуже красива. Кана неагресивна, тому підійде на прилаштування в родину з дітьми.

stenli

Стенлі. Неймовірний окрас і сумний погляд. Цей гарний собака середнього віку стане чудовим охоронцем. А ще – буде морем вдячності, адже дорослі собаки особливо цінують добрі справи для них.

loli

Лолі. Красива вухата молоденька дівчинка, метис німецької вівчарки. Буде надійним другом та охоронцем. Здібна в навчанні, розумна та виважена. А її проникливий погляд зачарує вас!

kedra

Кедра. Молоденький собачка віком до року. Поки що він трішки боязливий, але з хорошим господарем швидко стане чудовим охоронцем та найвірнішим вусатим другом.

lejla

Лейла. Молоденька красива дівчинка. Соціалізована та комунікабельна. Виважена та мудра, піддається навчанню. Чудово охоронятиме і тішитиме щодня свою нову родину.

rubi

Рубі. Молоденький хлопчик до 1 року. Його глибокий погляд зачаровує. Потребує люблячу родину. Стане чудовим другом та охоронцем.

pedro

Педро. Молоденький дворічний котик-мурчик. Любить людське товариство, лащиться і мурчить. Говіркий: любить понявчати й посидіти на руках. Потрапив у ЛКП «Лев» з вулиці, маючи непрохідність кишківника. Страждав і прийшов по допомогу до людей, це й дало йому шанс врятуватись. Ветеринари підприємства зробили йому успішну операцію, тож тепер котик швидко одужує. Стерилізований. Шукає найдобріші руки.

Фото Євгенії Судоргіної