У Рівному суд виніс вирок сепаратисту, який агітував за “поліську народну республіку”

     698  

Агітатор був звільнений від відбування покарання з іспитовим строком тривалістю 2 роки.

У Рівному суд виніс вирок щодо 20-річного місцевого жителя, який агітував за створення “поліської народної республіки”. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Рівненської області.

«Ще на стадії досудового розслідування він уклав з прокурором угоду про визнання винуватості у тому, що намагався розповсюдити серед мешканців північних районів Рівненщини листівки із закликами щодо ліквідації Української державності та утворення на території України незалежного державного утворення так званої «поліської народної республіки», організації масових заворушень, а також розмістити триколор терорганізації «донецька республіка» в одному із міст області», – йдеться у повідомленні.

У вересні цього року зловмисника затримали, вилучивши в нього листівки із сепаратистськими закликами та триколор.

«Розглянувши обвинувальний акт, Рівненський міський суд з урахуванням позиції державного обвинувача визнав чоловіка винним у вчиненні інкримінованого йому злочину та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років. Одночасно, з урахуванням того, що підсудний щиро розкаявся у вчиненому злочині та до кримінальної відповідальності притягується вперше, до нього судом застосовано ст. 75 КК України та звільнено від відбування покарання з іспитовим строком тривалістю 2 роки», – розповіли в прокуратурі.