У Львові відбудеться IV фестиваль добра «Червоні носики»

Усіх охочих запрошують долучитися до "найвеселішого сімейного фестивалю цієї осені"

     1455  

Благодійний фонд «Запорука», за підтримки Львівської міської та Львівської обласної ради, організовує IV фестиваль добра «Червоні носики», що відбудеться 27 листопада у Львівському палаці мистецтв.

На гостей чекатимуть творчі майстер-класи (ліплення з глини, виготовлення брелоків та значків, малювання героїв коміксів, флористика, розфарбовування пряників, прикраси з фетру та багато ін. ), квести, ігровий майданчик (кубиковий футбол, настільні ігри, конструктори Lego), галявина для малят, територія спорту і танцю, студія краси, територія розвитку та відпочинку для батьків, клоуни, аніматори.

Фестиваль «Червоні носики» збирає кошти на Концептуальне оновлення відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії у дитячій лікарні у Львові на Дністерській (Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр). Ціль фестивалю – 200 тис. грн. = 1/10 проекту = 1 блок з двох палат, де лікуватимуть десятки дітей.

Керівник львівського представництва БФ «Запорука» Ярина Хомцій зазначила: «Друзі, цього разу ми збираємо на мрію! Ми віримо, що дитячі лікарняні відділення як і будь-який дитячий простір мають бути сучасними, затишними і комфортними. Кожна Ваша благодійна пожертва, в т.ч. за червоний носик, сувенір, квиток на фестиваль – Ваш вклад у сучасне дитяче відділення».

Фестиваль «Червоні носики» за три роки придбав діагностичне обладнання для Інституту раку та для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, а також відремонтував та облаштував лікарняні ігрові кімнати.

Дізнатись більше інформації можна за посиланнями: www.zaporuka.org.ua, www.facebook.com/Zaporuka, www.facebook.com/rednosedayua.