У Киргизстані затримано спільника пранкерів, які телефонували Порошенку

     618  

Громадянин Киргизстану був у контакті з пранкерами, що організували телефонну розмову з Порошенком.

Правоохоронні органи Киргизстану затримали підозрюваного у телефонному розіграші Президента України Петра Порошенка. Про це стало відомо із заяви прес-служби Міністерства закордонних справ Киргизстану.

“Правоохоронними органами Киргизької Республіки був затриманий громадянин Киргизстану, який був у контакті з пранкерами, що організували згадану телефонну розмову. В даний час затриманий поміщений під варту до з’ясування слідством усіх обставин справи”, – йдеться у заяві прес-служби киргизького відомства.

Українська та киргизька сторони домовилися провести спільне розслідування, підсумки якого розглянуть на двосторонній зустрічі, запланованій в рамках РМЗС ОБСЄ в Гамбурзі на початок грудня. Наголошується, що лише після цього можна буде визначити, чи винні співробітники з обох сторін, залучених до інциденту.

Нагадаємо, 2 листопада 2016 року на сайті Президента України з’явилося повідомлення про телефонну розмову Порошенка і президента Киргизстану Алмазбека Атамбаєва. Але пізніше заступник керівника апарату президента Киргизстану Сапар Ісаков спростував повідомлення про телефонну розмову.

У четвер, 17 листопада, російський пранкер опублікував на своєму каналі в YouTube запис розмови з Петром Порошенком. В Адміністрації президента заявили, що запис був змонтований – вирізали критику Володимира Путіна. В АП заявили, що реалізація пранку не могла відбутися без підтримки влади Киргизстану.