Прокуратура наполягає: передача земельної ділянки під будівництво на розі Варшавської – Соснової у Львові – незаконна

     591  

Прокуратура Львівської області скерувала до Вищого господарського суду України касаційну скаргу на постанову Львівського апеляційного господарського суду у справі незаконної забудови земельної ділянки на розі вулиць Варшавської – Соснової у м. Львові.

Підставою для цього стало те, що Львівський апеляційний господарський суд скасував рішення суду першої інстанції, повністю відмовив у позові прокуратури, тим самим задовольнивши апеляційну скаргу львівського обласного кооперативного міжгосподарського об’єднання з агропромислового будівництва «Львівагропромбуд», який є забудовником вказаної земельної ділянки.

Виносячи таку постанову Львівський апеляційний господарський суд не врахував обґрунтовані доводи прокурора та наявні у справі матеріали, що підтверджують незаконність надання вказаної земельної ділянки під скандальну забудову, – кажуть у прес-службі прокуратури Львівщини.

З огляду на це, прокуратура Львівської області націлена принципово відстояти законність у цій справі та відновити порушені права мешканців прилеглих будинків, які потерпають від протиправної забудови.