Встановлення торгівельної платформи MetaTrader 4. Корисні поради

 |    778  

З компанією Admiral Markets ви можете забути про всі труднощі, які присутні при встановленні торгівельної платформи MetaTrader 4.

Ноутбук або настільний комп’ютер від компанії Apple готовий у найкоротші терміни забезпечити для вас стабільну і повноцінну торгівлю.

Розробники Admiral Markets подбали про те, щоб всі власники комп’ютерів Mac змогли спробувати власні сили на безкоштовному демо-рахунку.

Особливості MT4 Mac

Істотних відмінностей в інтерфейсі та функціоналі metatrader 4 для Windows і Mac немає. Разом з тим, Admiral Markets втілила в програмі все найкраще, що ви можете використовувати у своїй роботі. Серед функціоналу, який пропонує програма МТ4, варто виділити такі корисні особливості:

  1. Торгівля в один ″клік″ з миттєвим виконанням;
  2. Налаштовуванні індикатори;
  3. Відсутність затримки під час виконання ринкових ордерів;
  4. Конфіденційність всіх операцій;
  5. Підтримка багатьох мов;
  6. Можливість створення власних скриптів та індикаторів;
  7. Друк графіків;
  8. Можливість локування позицій;
  9. Експорт котирувань через DDE в режимі реального часу;
  10. Можливість використання безкоштовних навчальних рахунків і багато іншого.

Таким чином, використовуючи mt4 для Mac, ви отримаєте весь функціонал торгової платформи і зможете вести повноцінну та ефективну торгівлю у будь-який час доби.

Установка МТ4 на Mac

Установка МТ4 на Mac OS X проводиться досить легко. Процес аналогічний установці будь-якої іншої програми, яка не представлена в Apple App Store.

Спочатку слід завантажити додаток на комп’ютер, розмір якого, залежно від версії, знаходиться в межах 200 МБ. Далі завантажений файл варто відкрити і перетягнути в папку програми.

Варто розуміти, що платформа MetaTrader 4 не поширюється через Apple App Store, тому вам слід мати непідписані додатки з підтримкою на своєму комп’ютері. Для цього слід в лівому верхньому куту екрана активувати значок Apple і вибрати розділ «Системні налаштування». Далі слід зайти в розділ безпеки та конфіденційності. У нижньому лівому куті екрана забрати значок з навісним замком. Це дозволить встановлювати на комп’ютер Мас програми, завантажені з сторонніх джерел.

Автоматична торгівля

Роботи і автоматичні експерти не завжди належним чином функціонують на комп’ютерах Mac. Тому, перш ніж довіряти свої кошти автоматичної торгівлі, слід ретельно переконатися в її ефективності і працездатності на site de trading.

Якщо ви потребуєте в установці додаткових інструментів для торгівлі, якими можуть бути сценарії, індикатори та електронні радники, слід вибрати в папці з додатками файл AdmiralMarkets МТ4 і клацнути по ньому правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть «Показати вміст пакету». Вам відкриється весь вміст інсталяційного файлу. Дістатися до структури торгової платформи на комп’ютері Мас можна через розділ “drive_c”. Саме тут ви можете розміщувати власні скрипти, індикатори та електронні експерти.

Звертаємо увагу, що установка MetaTrader 4 на Mac OS через Wine і WineBottler також не буде гарантувати стабільну роботу експертів. Ось чому слід розглянути питання про дублювання програми, якщо ви плануєте торгувати на Mac в автоматичному режимі.

Підводячи короткий підсумок усьому вищесказаному, можна зробити висновок: MetaTrader 4 прекрасно працює і встановлюється на Mac OS. Єдиним проблемним питанням, яке періодично з’являється у трейдерів є автоматична торгівля. Але при правильному підході ви і тут зможете домогтися успіху.