Щаслива сімка собак із ЛКП «Лев» чекає на господаря

Пропонуємо нову підбірку фотографій песиків з ЛКП «Лев», які шукають домівку. Усі собаки здорові й готові до прилаштування

     1059  

ЛКП працює щодня без вихідних, з 08:00 до 20:00, за адресою: вул. Промислова, 56, тел.: 068 535 4545.

artemon

Артемон. Молоденький зворушливий красень. Зараз він трішки лякливий і сумує через втрату господаря. Потрапив в ЛКП «Лев» у жахливому стані. Але вже освоївся і навіть пройшов грумінг-процедури. Шукає найвірнішого друга.

steva

Стева. Молоденька і дуже красива мисливиця. Активна, може бути як охоронцем так і другом та компаньйоном. А її окрас важко не помітити та не полюбити 🙂

dzhulya

Джуля. Молода та активна, метис німецької вівчарки. Піддається навчанню та дуже контактна. Ідеальний друг та охоронець.

irena

Ірена. Молоденька активна, дружелюбна метис стаффорширського тер’єра. Ірена зачарує вас одразу своїми великими проникливими очима і стане чудовим другом та охоронцем.

diksi

Діксі. Зворушливий кудлатий красень. Розумний та виважений пес. Вірний друг та охоронець, що буде любити і цінувати свою нову родину.

lama

Лайма. Чудова добра дівчинка-вівчарка. Її знайшли на вулиці викинутою та хворою. Але догляд і турбота роблять дива: Лайма вилікувалась і шукає надійного господаря, який буде піклуватися і любити її.

dzhejkob

Джейкоб. Молодий активний метис вівчарки. Слухняний, добрий, піддається навчанню. Любить людей та горнеться до них. Джейкоба знайшли на вулиці, але він вірить людям і хоче знайти свою віддану сім’ю.

Фото: ЛКП «Лев».

У зв’язку із похолоданням на підприємство приходить по тварин трохи менше людей. Але собаки чекають на відвідувачі щодня й дуже радіють принаймні прогулянкам у пухкому сніжку. Тож у ЛКП «Лев» запрошують усіх охочих відвідати чотирилапих.