У будівлі Ратуші буде дитяча кімната

     410  

Під час пленарного засідання депутати підтримали ухвалу про розміщення на першому поверсі адміністративної будівлі Львівської міської ради за адресою: м. Львів, площа Ринок, 1, дитячої кімнати для тимчасового перебування дітей відвідувачів Центру надання адміністративних послуг, депутатів та працівників Львівської міської ради.

За словами депутата Львівської міської ради Уляни Пак, ідея створення дитячої кімнати виникла ще в лютому, однак процедура пошуку кімнати виявилася доволі тривалою.

«Це позитивний, європейський досвід, такі кімнати є і в деяких українських містах. Зараз багато жінок виходять із відпустки по догляду за дитиною через кілька місяців після народження малюка. І часто постають перед вибором: або робота, або діти. Тому ми, як міська влада, маємо створити максимально сприятливі умови для батьків. Особливо це стосується мешканців, які відвідують ЦНАП. Де конкретно буде розміщена кімната – ще вирішують».

Відповідно до ухвали, адміністративно-господарське управління до 1 лютого 2017 року має розробити та подати на розгляд виконкому порядок тимчасового перебування дітей відвідувачів Центру надання адміністративних послуг, депутатів і працівників Львівської міської ради.