Комунальники чергуватимуть у вихідні

Комунальні служби Львова чергуватимуть у вихідні через прогнозоване погіршення погодних умов

     471  

Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

До прибирання у зимовий період у Сихівському районі готово 20 одиниць техніки. Закуплено 2 353 м куб. пускосуміші. Також районна адміністрація найближчим часом планує закупити ще 1470 м куб піскосуміші.

У Шевченківському районі до прибирання готові 13 машин, 3 трактори, грейдер, навантажувачі. Закуплено 1400 кубів піскосуміші.

«У нас закуплено орієнтовно 2 тис м куб піскосуміші, є 13 тонн хімреактиву для посипання пішохідної зони, до 90 тонн чистої солі. Готові 5 тракторів, 4 піскосії, 4 одиниці снігоприбиральної техніки», – розповів Андрій Зозуля, заступник голови Галицької районної адміністрації.

У Франківському районі готові до прибирання 11 одиниць техніки, закуплено 1300 кубів піскосуміші.

У Залізничному районі закуплено 2 тис кубів піскосуміші, готово 18 одиниць техніки. У Личаківському – на ці вихідні будуть готовими 18 одиниць техніки. Закуплено 1800 кубів піскосуміші.

Нагадаємо, за прогнозами Львівського регіонального центру з гідрометеорології, увечері 12 листопада та вночі 13 листопада будуть сильні опади. Місцями налипання мокрого снігу, ожеледь.

Рятувальники та правоохоронці просять мешканців Львова, пішоходів та водіїв у Львові й області, бути уважними під час погіршення погодних умов і про всі надзвичайні ситуації повідомляти на гарячу лінію міста за тел. 15-80, аби відповідні служби змогли оперативно відреагувати.