“Генезис” Любомира Медведя покажуть у Парижі

Днями у Парижі, в українському культурному центрі при посольстві України, відбулась презентація мистецького проекту професора, лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка, народного художника України Любомира Медведя – "Генезис" на тему, інспіровану євангельською притчею про Блудного Сина

     430  

Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Береговська.

img_1833_1478769062_613x344-8125_3_0

За її словами, виставки Любомира Медведя презентували в Америці, Канаді, Китаї. У Франції відкриття персональної виставки автора відбулося вперше.

“Цей проект є до деталей концептуально продуманий та виражає актуальну ситуацію України. Це, зокрема, високопрофесійне, правдиве, українське мистецтво”, – розповіла Христина Береговська.

На відкритті були присутні представники української діаспори, церкви, національного товариства імені Шевченка, керівники культурного центру Анни Ярославни у Санліс, керівники бібліотеки Симона Петлюри в Парижі, Посол Бельгії у Франції, колекціонери, галеристи та справжні поціновувачі мистецтва.

Виставку глядачі мають змогу відвідати до 1 грудня цього року.

Зазначимо, захід відбувся за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА спільно з посольством України в Парижі.