У Львові почався найбільший в Україні фестиваль готельно-ресторанної справи

     950  

Сьогодні, 9 листопада, у львівському виставковому центрі «Південний Експо» стартував найбільший в Україні фестиваль готельно-ресторанного бізнесу HoReCa Show Lviv. Захід триватиме три дні і поєднає на одному майданчику міжнародний конкурс кухарів, бар-шоу, ярмарок фермерських продуктів, виставку обладнання, свято вуличної їжі та лекторій від досвідчених готельєрів і рестораторів.

Упродовж наступних трьох днів під дахом виставкового комплексу «Південний Expo» за участі десятків рестораторів і готельєрів, сотень кухарів, та кількох тисяч відвідувачів, відбудеться сорок подій, сотні майстер-класів і практикумів. Також у рамах фестивалю відбудеться ярмарок вакансій у готельній та ресторанній сфері. Організатори подбали про те, щоб нові знання та цікавий досвід отримали і професійні кухарі, і аматори, ресторатори, готельєри, керівники, адміністратори, а також лінійний персонал, маркетологи та HR-менеджери ресторанів та готелів.

Окрім того, у рамках фестивалю вперше відбудеться захід для тих, хто пише на гастрономічну тематику – Школа ресторанної журналістики. Серед лекторів – відомі ресторатори, кулінарні експерти, журналісти та блогери, зокрема Томас Гуглер, Джорже Костіч, Тетяна Чор, Дмитро Борисов, Марк Зархін, Олександр Якутов, Юрій Приємський, Юрій Ковриженко, Всеволод Поліщук, Михайло Дацьо та інші.

Участь в урочистостях з нагоди відкриття взяв перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, директор департаменту агропромислового розвитку Наталія Хмиз, співорганізатори заходу та кращі світові шеф-кухарі.

«Радий вітати учасників та гостей цього потужного заходу, який на сьогодні є найбільшим фестивалем такого роду в Україні і одним із найбільших у Європі. Сьогодні ми є свідками та учасниками нового величезного майданчика для спілкування між рестораторами та виробниками продукції, зокрема фермерськими господарствами, для обміну досвідом та започаткування вигідних та довготривалих партнерських стосунків», –  зазначив під час урочистого відкриття фестивалю Ростислав Замлинський.

Новини HoReCa Show 2016 за посиланням: horecashow.lviv.ua