Прокуратура запобігла незаконній передачі в користування понад 115 га земель на Львівщині

     640  

Львівський окружний адміністративний суд 8 листопада задовольнив позов Золочівської місцевої прокуратури, поданий в інтересах держави до Бібрської міської ради. У позові йшлося про скасування рішення, яким незаконно погоджено передачу в оренду земельних ділянок площею понад 115 га земель на території Перемишлянського району Львівської області. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Цією землею виявилися паї померлих громадян м. Бібрка та с. Шпильчина, які без проведення процедури визнання спадщини відумерлою мали протиправно передати в користування на 7 років.

Відповідно до вимог чинного законодавства, в разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття суд визнає спадщину відумерлою за заявою відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Спадщина, не прийнята спадкоємцями, охороняється до визнання її відумерлою.

Таким чином, завдяки Золочівській місцевій прокуратурі вдалося запобігти незаконній передачі в користування згаданих земельних ділянок.