За агітацію сепаратизму в Інтернеті львів’янина засудили до трьох років позбавлення волі

     534  

Прокуратура Львівської області підтримала державне обвинувачення стосовно мешканця Львова, підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень проти основ національної безпеки України.

Як повідомляла раніше прокуратура Львівської області, чоловік у себе вдома через соціальну мережу «Вконтакті» від травня 2014 року по березень 2015-го проводив незаконну агітаційну роботу серед користувачів Інтернету. Зокрема, поширював на своїй сторінці пости із закликами до насильницької зміни або повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, а також до змін меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України. Його дії кваліфіковано за ч.2 ст.109 та ч.1 ст.110 КК України.

Відтак за підсумками розгляду вказаного кримінального провадження 4 листопада вироком Франківського районного суду м. Львів громадянина визнано винним в інкримінованих йому кримінальних правопорушеннях. Йому призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі із відстрочкою виконання покарання терміном на 3 роки.