У США стартували вибори президента

Голосування розпочалося в кількох селищах і містечках у штаті Нью-Гемпшир

     1163  

korrespondent.net

На виборах у Діксвілл-Нотч проголосували всього сім осіб, але це голосування висвітлюється всіма американськими ЗМІ як старт дня виборів. Така традиція склалася у США з 1960 року і село носить назву “першої дільниці в країні”, повідомляє, посилаючись на The Washington Post, інтернет-видання Європейська правда.

Вже підраховано голоси – чотири виборці проголосували за Хілларі Клінтон, два – за Дональда Трампа і один – за лібертаріанця Гаррі Джонсона.

У селі на момент голосування була північ, але за законами штату Нью-Гемпшир, населені пункти з кількістю мешканців до 100 чоловік мають право відкривати голосування у цей час.

Нагадаємо, у США сьогодні проходить загальне голосування на виборах президента країни. Нинішній глава держави Барак Обама залишає свій пост після двох термінів президентства.

До слова, редакція “Голосу Америки” підготувала інтерактивну мапу президентських виборів у США . Кожен може її завантажити і стежити за перебігом виборів у США. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила Мирослава Ґонґадзе.