Львівські правоохоронці затримали “гастролера” з Києва, який збував фальшиву валюту

Чоловік, подорожуючи Україною, збував підроблені російські рублі

     605  

За процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №1 Львівської області районним відділом поліції повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення у сфері господарської діяльності «гастролеру» з м.Києва. Вказаний чоловік, подорожуючи територією України, збував завідомо підроблені банкноти номіналом 5000 російських рублів, які не відповідають зразкам банкнот Банку Російської Федерації, що перебувають в офіційному обігу на території України.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Встановлено, що з 2014 року підозрюваного розшукують правоохоронні органи Донецької області, за вчинення аналогічного кримінального правопорушення. На даний час його затримано, вирішується питання про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Окрім цього його перевіряють на причетність до вчинення кримінальних правопорушень у м. Києві, Кіровоградській та Вінницькій областях.

Нагадаємо, зберігання, придбання, перевезення, а також збут підробленої іноземної валюти, вчинений повторно, передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.