У ЛОДА підписали меморандум про співпрацю в удосконаленні “єдиного вікна” на Львівській митниці

Сьогодні, 31 жовтня, у Львівській облдержадміністрації  підписали меморандум про співпрацю в удосконаленні реалізації принципу "єдиного вікна" на Львівській митниці. 
     697  

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, підписуючи документ, зауважив, що сьогодні Львівська митниця є добрим прикладом, як можна організувати роботу таким чином, щоб підприємець, який отримує послуги з експорту чи імпорту, почував себе комфортно і захищеним. “Уперше другий місяць поспіль на Львівській митниці доходи від суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності до бюджетів всіх рівнів становлять більше 1 млрд грн”, – наголосив голова ЛОДА.

 

Меморандум передбачає ефективну реалізацію положень постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2016 р. №364 щодо реалізації принципу “єдиного вікна” під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю.

Крім того, підписаний документ декларує оптимізацію і спрощення процедури державного контролю при митному оформленні, а також забезпечення своєчасного інформаційного обміну між підприємствами, митницею та іншими контролюючими органами.

У тексті меморандуму йдеться про запобігання фізичного контакту між представниками підприємств і посадовими особами митниці та інших контролюючих органів, автоматизацію процесів, сприяння міжнародній торгівлі, створення сприятливого клімату для розвитку підприємництва, зниження витрат підприємств та ін.