Сім нардепів не подали е-декларацій – їх як мінімум оштрафують

Сім народних депутатів: В'ячеслав Богуслаєв, Анатолій Гіршфельд, Марія Матіос, Сергій Клюєв, Олександр Онищенко, Ігор Шкіря та Юрій Шухевич – не подали вчасно своїх е-декларацій

     652  

Тепер їм загрожує штраф. А якщо вони не подадуть декларацій у найближчі терміни, то може настати й кримінальна відповідальність. Про це на своїй сторінці у ФБ повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«Нагадую народним депутатам В. Богуслаєву, А. Гіршфельду, М. Матіос, С. Клюєву, О. Оніщенку, І. Шкірі, Ю. Шухевичу, про те, що вчора завершився термін подання е- декларацій. У разі подання ваших е-декларацій у найближчий час наступить відповідальність адміністративна – штраф. Якщо ні – за умисне неподання е-декларації передбачено кримінальну відповідальність, а саме – від 150 до 240 год громадських робіт, або ж позбавлення волі до 2 років з позбавленням права займати посади до 3 років», – написав Генпрокурор.

Нагадаємо, 30 жовтня закінчився термін подачі українськими високопосадовцями електронних декларацій. Як повідомляють в Національному агентстві із запобігання корупції, за 2015 рік подано понад 103 тисячі електронних декларацій. З них: 413 – народних депутатів, 92 709 декларацій – посадовців держслужби категорії “А” і “Б”, 30 422 – представників місцевого самоврядування, 734 судді, 877 прокурорів, 852 слідчі, 79 – урядовців.