Львівська ТЕЦ-1 працює у звичному режимі

Львівська ТЕЦ-1 працює у звичному режимі, опалення отримують усі споживачі. Про це повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго»

     1417  

Нагадаємо, 28 жовтня о 15.15 на Львівській ТЕЦ-1 сталася відмова в роботі обладнання, яка призвела до виходу з ладу турбогенератора.

Унаслідок руйнування корпусу турбіни відбувся витік оливи, яка зайнялася. Оперативний персонал не зміг ліквідувати пожежу своїми силами. Були викликані підрозділи МНС, які протягом 40 хвилин ліквідували загоряння.

На час гасіння пожежі необхідно було знеструмити електрообладнання, щоб уникнути ураження електрострумом бійців МНС.

О 16.30було подано напругу на обладнання ТЕЦ-1, що задіяне в технологічному процесі, включено в роботу мережні насоси та відновлено циркуляцію теплоносія в мережах.

На час проведення даних робіт було призупинено теплопостачання споживачів, що живляться від ТЕЦ-1 (Сихівський, Франківський, частково Личаківський райони).

О 19.00 теплопостачання до споживачів було відновлено. На задані робочі параметри тепломережу виведено о 20.15 хв.

Постраждалих унаслідок порушення в роботі немає. Все обладнання, окрім турбогенератора ст.№7, в робочому стані.

За словами тепловиків, наказом по підприємству створено комісію з розслідування відмови в роботі обладнання ТЕЦ-1. За попереднім висновком комісії, причиною відмови стало коротке замикання в обмотці статора генератора, яке виникло внаслідок порушення в роботі електромереж міста, що приєднані до електромереж напругою 6,3 кВ на ТЕЦ-1. Факт порушення зафіксовано автоматичними реєструючими пристроями, встановленими в ГРУ – 6 кВ.