Прокуратура взялася за самочинне будівництво на вулиці Б. Хмельницького у Львові

     907  

Прокуратура Львівської області зареєструвала кримінальне провадження за ч.1, 3 ст.197-1 КК України за фактом самовільного зайняття земельної ділянки площею 1,88 га і самочинного будівництва в її межах багатоповерхового будинку на вул.Б.Хмельницького, 230-а у Львові.

Встановлено, що, згідно з рішенням господарського суду Львівської області, залишеним без змін постановою Вищого господарського суду України від 9 лютого 2016 року, задоволено позов прокуратури Личаківського району Львова та розірвано договір оренди зазначеної території між приватним підприємством і Львівської міською радою.

Після розірвання цього договору жодних інших рішень про надання у власність чи користування цієї землі не приймали.

Також міськрада відмовила одному з товариств з обмеженою відповідальністю у видачі містобудівних умов та обмежень у зв’язку зі здійсненням самочинного будівництва багатоквартирного житлового будинку.

Декларації про початок підготовчих чи будівельних робіт за згаданою адресою департаментом ДАБІ у Львівській області не реєструвало, однак на цій земельній ділянці таки було розпочато зведення будинку.

Проведення розслідування за цим фактом доручено органам Національної поліції у Львівській області, прокуратура взяла його на контроль.