У Львівському аеропорту молода пара скористалася послугою «Шлюб за добу» (фото)

Щаслива молода пара днями узаконила свої стосунки у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, скориставшись послугою «Шлюб за добу»

     6976  

 

Фото: facebook.com/LvivAirport

Нагадаємо, аеропорт долучився до пілотного проекту Міністерства юстиції України щодо реєстрації «шлюбу за добу». Пари, які вирішили узаконити свої стосунки і хочуть зробити це якнайшвидше, мають можливість втілити в життя свій задум у приміщенні Терміналу А ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького». Для цього необхідно звернутися з необхідним пакетом документів в аеропорт для укладення договору про організацію державної реєстрації шлюбу, оплатити державне мито за реєстрацію шлюбу і платні послуги та з’явитися у визначений час з оригіналами необхідних документів для реєстрації шлюбу.

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького надає послугу з організації на території підприємства державної реєстрації «шлюбу за добу» – пілотного проекту Міністерства юстиції України.

Парі, яка вирішила узаконити свої стосунки необхідно:

  1. Якщо обидва заявники є громадянами України – звернутися в касу аеропорту, що знаходиться в Терміналі «А» Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького з пакетом необхідних документів* для укладення договору про надання послуги з організації проведення державної реєстрації шлюбу.

Якщо один або обидва заявники є іноземними громадянами або особами без громадянства – надіслати пакет необхідних документів* на електронну адресу ticket@airport.lviv.ua, отримати позитивний результат перевірки документів, звернути в касу аеропорту для укладення договору.

  1. Здійснити оплату державного мита і платних послуг за отриманими реквізитами.
  2. Пред’явити квитанції про оплату працівнику каси аеропорту.
  3. З’явитись в призначене місце, у визначений час з оригіналами пакету необхідних документів* для реєстрації шлюбу і квитанціями про оплату державного мита і платних послуг.

Вартість державної реєстрації шлюбу в робочі дні – 1870,85 грн.

Вартість державної реєстрацію шлюбу у вихідні та святкові дні – 2170,85 грн.

Відповіді на питання щодо організації реєстрації шлюбу можна отримати, зателефонувавши за номером (032) 229 80 73 або надіславши запит на електронну адресу ticket@airport.lviv.ua.

* – паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі якщо Замовником є іноземець, особа без громадянства, додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України.

– у разі, якщо Замовники або один з них раніше перебували у шлюбі, – документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним, тощо). Не пред’являються оригінали документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу, якщо відповідні актові записи цивільного стану складені органами державної реєстрації актів цивільного стану України.

– документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.

У разі виникнення запитань щодо необхідних для подачі документів можна звертатися у Відділи державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Львівській області (032) 235 80 44, (032) 235 78 51, (032) 270 56 94, (032) 276 64 83, (032) 237 86 79, (032) 237 18 34, (032) 221 91 77.