Прокурор Львівщини відвідав в’язнів у Дрогобицькій виправній колонії

     655  

Прокурор Львівської області Юрій Квятківський 20 жовтня проінспектував Дрогобицьку виправну колонію №40 і здійснив прийом засуджених, які відбувають покарання у цій установі. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

До прокурора звернулись троє в’язнів, яких цікавили питання виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, зарахування строку попереднього ув’язнення у термін покарання та незаконного засудження. Усім в’язням надали відповіді на їхні звернення та роз’яснили вимоги чинного законодавства

Окрім цього, під час візиту Юрій Квятківський перевірив дотримання прав засуджених на належне матеріально-побутове та медико-санітарне забезпечення, ознайомився з організацією роботи колонії, дотриманням режимних вимог, законодавства з питань оплати та охорони праці.

Нагадаємо, за результатами проведеної в жовтні цього року перевірки у вказаній колонії прокуратура області виявила факт неправомірного поміщення та утримання засудженого в боксі №1 дисциплінарного ізолятора, який не пристосований для тримання в’язнів. За наведеним фактом УДПтС України у Львівській області доручено провести службову перевірку, а діяльність боксу призупинено.