Діти нацгвардійців ознайомилася з роботою львівських авіадиспетчерів: фото

 |    777  

Діти гвардійців завітали до Львівського регіонального структурного підрозділу Державного підприємства обслуговування повітряного руху України, де колектив підготував для них теплий і пізнавальний прийом. Про це «Львівську газету» повідомили в групі інформації і комунікації Західного ТУ НГУ.

Фахівці тренажерного центру спочатку представили цікаву експозицію, яка містить велику кількість ексклюзивних експонатів і яку наповнювало не одне покоління авіадиспетчерів.

Також юних відвідувачів ознайомили з новітнім тренажером аеродромної диспетчерської вишки «3D-Tower», де авіадиспетчери в процесі професійної підготовки та підвищення кваліфікації відпрацьовують різноманітні штатні та позаштатні ситуації в умовах максимально наближених до дійсності.

Співробітники закладу провели дітей і на справжній диспетчерський пункт. Там чергова зміна не лише розповіла про свою роботу, а й практично продемонструвала її, показавши алгоритм дій авіаційним сигнальним ліхтарем «LIGHT GUN».

Фото: ngu.gov.ua

«Я в захваті, це було дуже цікаво, особливо спостерігати за справжніми літаками. Вони дуже величезні і дуже захоплюють», – поділився враженнями Роман, син нацгвардійця.

Начальник служби зв’язків із громадськістю Украероруху Інна Доцяк наголосила, що такі екскурсії є невід’ємною частиною формування патріотичної свідомості молоді, що допоможе сформувати свідоме та позитивне майбутнє покоління.