Прикордонники затримали браконьєра, який полював у заповіднику на козуль

Учора неподалік українсько-польського кордону прикордонники відділу «Боберка» Мостиського загону затримали чоловіка, який незаконно полював у прикордонній смузі

     824  

Фото: dpsu.gov.ua

До того ж порушник займався браконьєрством на території регіонального ландшафтного парку «Надсянський», що в Турківському районі Львівської області.

Спершу прикордонний наряд під час патрулювання місцевості почув постріл, імовірно, з мисливської зброї, про що негайно сповістив взаємодіючі підрозділи та розпочав пошуки мисливців. Уже невдовзі за 700 метрів від лінії державного кордону України, біля загороджувального паркану, прикордонники затримали чоловіка без документів із зарядженою мисливською рушницею. Поряд із ним лежала туша вбитої дикої козулі. Затриманим виявився мешканець одного з прикордонних сіл. Жодних дозвільних документів на зброю чи полювання у нього не знайшлося.

У діях громадянина вбачають ознаки кримінального правопорушення за статтею 248 ККУ «Незаконне плювання» про що прикордонники скерували відповідні повідомлення до підрозділу Національної поліції та природоохоронних структур.

Наразі на порушника склали процесуальні документи. Чоловіка разом зі зброєю та тушею вбитої тварини передали слідчо-оперативній групі Нацполіції.