Львівські прикордонники викрили канал переправлення нелегалів через кордон

Канал переміщення нелегалів через державний кордон викрили в рамках проведення спільної прикордонної операції «Кордон-2016» українські та польські прикордонники

     819  

Фото: прес-служба Львівського прикордонного загону

Про це “Львівську газету” повідомили у прес-службі Львівського прикордонного загону.

Під час відпрацювання отриманої інформації прикордонники відділу «Рава-Руська» Львівського загону зупинили для перевірки неподалік кордону мікроавтобус, йдеться у повідомленні. Разом з українцем, який був за кермом авто, їхав громадянин Туреччини.

Аби запобігти будь-яким можливим порушенням на державному кордоні, група реагування також негайно перевірила прилеглу місцевість. Як результат було виявлено ознаки порушення кордону однією особою, а згодом помічено і самого порушника. Невідома особа швидко рухалася у напрямку кордону з Польщею, про що українські прикордонники відразу повідомили польських колег. Уже невдовзі правоохоронці сусідньої країни затримали на своїй території громадянина Туреччини.

Зараз проводять оперативно-слідчі дії щодо причетності громадянин України та Туреччини до можливого скоєння злочину за ч.1 ст. 332 ККУ. За попередніми даними відомо, що громадянин Туреччини, який прямував у мікроавтобусі з українцем, вже кілька років проживає в Одесі, та, можливо, є причетним до організації незаконного переправлення співвітчизників за грошову винагороду до країн ЄС.

Про цей факт було проінформовано працівників Національної поліції.