У сім’ї легендарного “карпатівця” сталася трагедія

     3509  

Вагітна невістка колишнього воротаря львівських “Карпат” Богдана Стронціцького на 9-му місяці втратила дитину. Рідні жінки стверджують, що трагедія сталася через недбалість лікаря у Львові

Про це написав у Facebook депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич з посиланням на львів’янку Олену Стельмах і батька постраждалої вагітної Тетяни.

“Мою онучку вбили. …Я не знаю, чому донька вибрала цей пологовий будинок. Вона сама медик, працює фельдшером на швидкій допомозі, має акушерську спеціальність. …Поступила вона в пологовий будинок “на Джамбула” 30 вересня. По результатам УЗД було виявлено згущення вод та маловоддя, і лікарка УЗДистка сказала вже час народжувати, що не варто тягнути. Тим більше термін пологів настав ще 26 вересня”, – сказав чоловік.

За словами дідуся, лікарка постраждалої запевнила, що все в нормі, на УЗД не можуть побачити маловоддя. Майже такі самі відповіді були на запитання постраждалої до 3 жовтня. А під час професорського обходу лікар зазначила, що ще є тиждень часу. В той день ввечері, як повідомив дідусь, його донька поїхала до лікарки, а вночі відчула болі у животі. Лікарка порадила жінці “добре виспатись, бо вночі народжувати гірше”, сказала, що вранці вирішуватимуть подальші дії, і дала знеболююче та таблетку, яка виявилась препаратом, що пригнічує пологову діяльність.

Вранці лікар постраждалої була зайнята. Інший лікар зробив КТГ і виявив відсутність серцебиття плоду. Як розповів батько постраждалої, з мертвою дитиною у животі вона проходила майже добу.

“Мою внучку звали Поліна Стронціцька”, – додав він.

За його словами, лікар постраждалої прийшла до неї в палату із проханням відчепитись від неї, “бо вона може сісти в тюрьму, а в неї двоє дітей”. Також чоловік зазначив, що в цьому пологовому будинку за останній час померло ще 23 дитини. Він звернувся до чиновників, на що ті відповіли про відсутність заяв з цього приводу.

“Я напишу заяву, нехай я буду першим”, – зазначив чоловік.

Обставини події наразі з’ясовуються.