У Львівській облраді обговорюють безпеку на транспорті (ФОТО)

У приміщенні Львівської обласної ради розпочалася нарада з питань безпеки на транспорті під головуванням заступника міністр інфраструктури України Юрія Лавренюка

     1148  

Фото: facebook.com/DSBT.UA

Про це «Львівська газета» дізналася із facebook-сторінки Укртрансбезпека / Державна служба України з безпеки на транспорті.

На нараді обговорять питання безпеки на транспорті: невиробничий травматизм, перевезення небезпечних вантажів, боротьба з корупцією.

Фото: facebook.com/DSBT.UA

Фото: facebook.com/DSBT.UA

На заході присутні голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, заступник голови обласної державної адміністрації Ірина Гримак, керівники регіональних Укртрансбезпеки, Укравтодору, ПАТ «Львівська залізниця», УДППЗ «Укрпошта», Міжнародного аеропорту «Львів».

Нагадаємо, як повідомляла «Львівська газета», 6-7 жовтня 2016 року Юрій Лавренюк і Михайло Ноняк перебувають на Львівщині з робочим візитом.

Під час візиту на Львівщину Юрій Лавренюк і Михайло Ноняк відвідають УДППЗ «Укрпошта», Головний залізничний вокзал, Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького й оглянуть роботу пересувного габаритно-вагового комплексу та пункту видачі дозволів.