Львівщина отримає додатково три пересувні габаритно-вагові комплекси

Цьогоріч в області здадуть в експлуатацію низку автошляхів

     909  

Відтак, окрім дорожньої розмітки, задля безпеки на дорозі слід встановити дорожні знаки. Окрім того, для збереження відремонтованого дорожнього покриття необхідно ретельно контролювати рух великовагових транспортних засобів. Такий габаритно-ваговий комплекс працює на Львівщині, а обласна рада на своєму засіданні виділила кошти на закупівлю ще кількох пересувних вагових комплексів.

Про це голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зазначив сьогодні, 6 жовтня, під час наради за участі заступника міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка та голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка, які перебувають на Львівщині з робочим візитом.

Окрім того, за його словами, на рівні обласної ради триває дискусія щодо концепції пасажирських перевезень. Також неврегульованим залишається питання відшкодування пільгових перевезень.

Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк повідомив, що ще цього року закуплять всього по Україні 78 пересувних габаритно-вагових комплексів. З яких на Львівщину потрапить 3-4 додаткові мобільні комплекси. «Це дозволить ефективно контролювати та зберігати дороги, адже через «перегрузи» псується дорожнє полотно більш ніж на 2 млрд. грн. збитків на рік», – розповів Михайло.Ноняк.

На нараді також обговорили питання безпеки на транспорті: невиробничий травматизм, перевезення небезпечних вантажів, боротьба з корупцією.

Під час візиту на Львівщину високопосадовці відвідають УДППЗ «Укрпошта», Головний залізничний вокзал, Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького та оглянуть роботу пересувного габаритно-вагового комплексу та пункту видачі дозволів.