Львівщина отримає додатково три пересувні габаритно-вагові комплекси

Цьогоріч в області здадуть в експлуатацію низку автошляхів

 |    868  

Відтак, окрім дорожньої розмітки, задля безпеки на дорозі слід встановити дорожні знаки. Окрім того, для збереження відремонтованого дорожнього покриття необхідно ретельно контролювати рух великовагових транспортних засобів. Такий габаритно-ваговий комплекс працює на Львівщині, а обласна рада на своєму засіданні виділила кошти на закупівлю ще кількох пересувних вагових комплексів.

Про це голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зазначив сьогодні, 6 жовтня, під час наради за участі заступника міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка та голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка, які перебувають на Львівщині з робочим візитом.

Окрім того, за його словами, на рівні обласної ради триває дискусія щодо концепції пасажирських перевезень. Також неврегульованим залишається питання відшкодування пільгових перевезень.

Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк повідомив, що ще цього року закуплять всього по Україні 78 пересувних габаритно-вагових комплексів. З яких на Львівщину потрапить 3-4 додаткові мобільні комплекси. «Це дозволить ефективно контролювати та зберігати дороги, адже через «перегрузи» псується дорожнє полотно більш ніж на 2 млрд. грн. збитків на рік», – розповів Михайло.Ноняк.

На нараді також обговорили питання безпеки на транспорті: невиробничий травматизм, перевезення небезпечних вантажів, боротьба з корупцією.

Під час візиту на Львівщину високопосадовці відвідають УДППЗ «Укрпошта», Головний залізничний вокзал, Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького та оглянуть роботу пересувного габаритно-вагового комплексу та пункту видачі дозволів.