«Фіксики» заговорили українською (відео)

Популярний мультсеріал «Фіксики» переклали українською мовою

     9736  

Фото: fiksiki.biz

Відтепер відомий анімаційний серіал про маленьких чоловічків, що живуть у різноманітних машинах і приладах, можна подивитися українською мовою. Мультсеріал страшенно популярний серед дітей, адже в ньому доступно і цікаво розповідають про принципи роботи найрізноманітніших побутових приладів і не тільки. Маленькі фіксики із задоволенням розкажуть, звідки взявся папір, що таке земне тяжіння, як працює пилосос і чому може зламатися будильник. А ще потраплять у безліч кумедних ситуацій із людським хлопчиком Дім Дімичем, його песиком Кусачкою та батьками Дім Дімича, яким бачити фіксиків категорично не можна.

Мультсеріал вироблено в Росії, але його люблять дітлахи різних країн. Зокрема, його транслюють на турецьких телеканалах. Турецькою мовою. Про те, що «Фіксики» мають озвучити українською, відомий громадський активіст Святослав Літинський розповідав «Львівській хвилі» ще в грудні. «Ми зараз ведемо розмову з правовласниками «Фіксиків». Ми домовилися з ними, що вони оплатять гроші за переклад. Вони вже будуть мати україномовний той мультик. І відповідно, я дуже сподіваюсь, що вони продаватимуть цей україномовний мультик українським каналам», – казав він тоді.

Як зазначив Святослав Літинський у коментарі на Facebook, перемовини виявилися успішними: переклад «Фіксиків» оплатили правовласники. Отже, українськомовних «Фіксиків» можна знайти за цим посиланням.

До слова, «Фіксиків» англійською мовою із субтитрами можна переглянути тут.

https://www.youtube.com/channel/UCnRuuiSVqDF2EmoYS7yE6ZA