Учорашня негода залишила без електропостачання 43 населені пункти Львівщини

Станом на 06:00 сьогодні, 4 жовтня, без електроенергії залишалося 11 населених пунктів

     985  

Як повідомили «Львівську газету» в департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА, 3 жовтня на території області внаслідок несприятливих погодних умов було зафіксовано 5 порушень у роботі систем життєзабезпечення населення (електропостачання). Унаслідок цього на території Буського, Дрогобицького, Перемишлянського, Турківського та Сокальського районів без електропостачання залишилося 43 населені пункти.

Станом на 06:00 сьогодні, 4 жовтня, без електропостачання залишалося 11 населених пунктів (Перемишлянський р-н – 6, Дрогобицький р-н – 3, Турківський р-н – 2).

Аварійні бригади ПАТ «Львівобленерго» роботи з відновлення електропостачання населених пунктів продовжили з настанням світлого часу доби сьогодні, 4 жовтня.

За прогнозами синоптиків, сьогодні в області місцями сильний дощ. Вдень сильний дощ, по півдню території подекуди дуже сильний, місцями пориви північно-західного вітру, 15-20 м/с.

4-6 жовтня на річках області очікується формування дощового паводку з підйомом рівнів води над рівнями 3 жовтня на 08:00: на річках басейнів Сяну, Дністра на 0,5 – 1,5 м, на окремих ділянках річок до 2 м; на річках басейну Західного Бугу на 0,3 – 1 м.

У разі дуже сильних дощах можливе формування значного місцевого та схилового стоку.