У Брюховичах пошкоджено склеп Кузьми Скрябіна

Через недогляд туристів знищено фасад гробівця Андрія Кузьменка

     3962  

Батьки колишнього лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка просять не лишати відкритого вогню на могилі сина.

Річ у тім, що вчора, 2 жовтня, на могилу відомого музиканта приїхала група туристів. Вони залишили багато запалених свічок біля самого каменю склепу. Горів відкритий вогонь, свічок було 15-20. Вогнем пошкоджено центральну частину склепу, і тепер потрібно замінювати деякі частини гробівця. Про це йдеться на facebook-сторінці Скрябін (офіційна сторінка).

«Дуже просимо всіх, хто відвідує могилу Андрія — не ставте відкриті свічки на камінь, який нищиться від воску, від вогню, камінь тріскає від високої температури. Свічки можна ставити тільки в пусті лампадки, яких стоїть безліч пустих, спеціально для цієї мети. Зараз потрібен великий ремонт, який заподіяла туристична група, яка приїхала в 9 годині ранку 02.10, і ніби з доброї душі запалили безліч свічок. Свічки сплавилися з пластмасою, в яку був залитий віск, зробився цілий факел, який зачадив все навколо і знищив фасад склепу. Ще раз велике прохання не залишайте відкритого вогню на могилі Андрія. Краще прийти без свічки, тихо помолитися і не наробити лиха», – просить мама Кузьми Ольга Михайлівна Кузьменко.

Нагадаємо, Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін) загинув 2 лютого 2015 року в дорожньо-транспортній пригоді на Дніпропетровщині.