Прикордонники Львівського загону знайшли 2 000 пачок цигарок у вагоні серед руди

Цигарки, приховані у вагоні серед руди, вчора виявили в залізничному пункті пропуску «Володимир – Волинський» прикордонники Львівського загону спільно з працівниками митниці

     807  

Використовуючи службового собаку натренованого на пошук тютюнових виробів прикордонники та працівники митниці здійснили огляд вантажу, який перевозили потягом до Польщі. В одному з вагонів працівники пункту пропуску знайшли пакунки з цигарками загальною кількістю 2 тисячі пачок. Вантаж вилучили та передали до фіскальної служби.

Ще понад тисячу пачок сигарет, які українець приховано намагався перемістити до Польщі в конструктивних особливостях транспортного засобу прикордонники та працівники митниці виявили в автомобільному пункті пропуску «Рава-Руська». Під час поглибленої перевірки оглядова група знайшла цигарки під сидінням, в панелі приладів та обшивкою автомобіля «Мерседес».

Загалом за попередню добу прикордонниками Львівського, Чопського та Луцького загонів зафіксували ще 4 випадки виявлення в пунктах пропуску прихованих цигарок. Водії транспортних засобів теж намагалися заховати цигарки в конструктивних особливостях транспортних засобів.