Школярі Львівщини можуть узяти участь у конкурсі «Життя без сміття»

Департамент екології та природних ресурсів спільно з департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації організовує Конкурс «Життя без сміття»

     1757  

Мета конкурсу полягає у приверненні уваги до актуальної екологічної проблеми сучасності – засміченості та знайдення шляхів її подолання. Адже, згідно статистичних даних, Україна посідає перше місце в Європі за кількістю відходів на душу населення. Про це повідомляє Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації

Умови конкурсу «Життя без сміття»:

  1. Конкурс проводиться для учнів 3-7 класів.
    2. Номінації конкурсу: «Друге життя вторинної сировини» (робота, виготовлена з матеріалів, які вже використовували в побуті – пластик або папір), «Екореклама» (інформаційний плакат, плакат-заклик, літературний твір), «Еко-торба»(альтернатива одноразовій тарі та упаковці).
    3. На конкурс подають вироби, виготовлені з пластику, паперу. До конкурсу приймають роботи, виготовлені учасниками індивідуально або командно. Всі вироби повинні бути екологічного спрямування.
    4. До роботи додається короткий опис, в якому зазначити: прізвище, ім’я, по батькові автора; вік автора (авторів); клас, у якому навчається автор; назва роботи; повна назва і адреса навчального закладу; номер телефону автора та навчального закладу; номінація.
    5. Учасники конкурсу подають конкурсний проект до районного відділу освіти або в департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації (вул. Стрийська, 98, м.Львів).

Конкурс проводять у два етапи:

I – районний (між навчальними закладами району)
II – обласний (фінальний).

Переможців конкурсу нагородять призами.

Докладна інформація – у департаменті екології Львівської облдержадміністрації за тел.: 238-73-99 або до районних відділів освіти Львівської області.