Прикордонників намагалися підкупити в Гоптівці, Борисполі, Іллічівську і Краковці

Хабарі намагалися дати вихідці з Таджикистану, Польщі, Грузії та Азербайджану

     811  

Як повідомили у Держприкордонслужбі України, вчора в пункт пропуску «Гоптівка» на вхід в Україну пішки прибув 24-річний громадянин Таджикистану. Під час проведення співбесіди він запропонував прикордонникам грошову винагороду в розмірі 8000 рублів РФ за безперешкодний перетин кордону.

Також по 1000 гривень прикордонникам пропонували грузин та азербайджанець. Вони намагалися вирішити за хабар «власні питання» у пунктах пропуску «Іллічівський-м/п» та «Бориспіль».

Крім того, у «Краковці» «відзначився» і громадянин Польщі, який також думав, що за хабар його можуть безперешкодно пропустити.

У всіх випадках іноземці отримали від прикордонників категоричні відмови, факти дачі хабарів задокументовано, а правопорушників передали співробітникам поліції.

До компетентних правоохоронних органів скерували повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.