Всеукраїнському часопису для інвалідів «Благовіст» виповнилося 25 років

З ювілеєм газету привітала перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин

     1451  

«Газета – це дуже тяжка праця. На сторінках часопису «Благовіст» возвеличують людину, говорять про її потреби. Навколо видання гуртуються люди, яким є що сказати. Коли я чую про людей з обмеженими можливостями, завжди вірю в те, що настане час, і ці люди будуть реалізовуватися не всупереч державі, а завдяки їй. Бажаю працівникам газети любові, завжди вірити і мати надію на краще», – зазначила Парасковія Дворянин.

Вона вручила грамоти Львівської обласної ради заступнику головного редактора газети «Благовіст» Миколі Ільницькому та голові Наглядової ради АСК «Дністер» Івану Риваку. «Подякою обласної ради» нагородили декана Франківського району м. Львова отця Володимира Фарата.

Довідка. Газета «Благовіст» безперервно видається з вересня 1991 року. Засновником газети є Львівська обласна асоціація інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

Співвидавці – Львівська обласна асоціація інвалідів і Всеукраїнська організація інвалідів «Союз організацій інвалідів України» (ВОІ СОІУ). Газету передплачують по всій Україні.

Головними темами газети є питання правового, соціального захисту, реабілітації людей з інвалідністю, висвітлення співпраці державних органів і громадських організацій інвалідів. Видання послідовно висвітлює хід реалізації Конвенції ООН про права людей з інвалідністю. Через газету подають пропозиції ВОІ СОІУ і її регіональних осередків щодо вдосконалення законодавства, вміщують актуальні рішення Мінсоцполітики. У газети численна кількість дописувачів. У редакції діє первинна організація Національної спілки журналістів України.